Tak jak w tamtym roku szkolnym można ubezpieczyć swoje dziecko w Inter Risku do końca września 2023 r.
Link do logowania i warunki ubezpieczenia w załączonych załącznikach.
Tak jak w tamtym roku szkolnym można ubezpieczyć swoje dziecko w Inter Risku do końca września 2023 r.
Link do logowania i warunki ubezpieczenia w załączonych załącznikach.
"Kto czyta książki, ten żyje podwójnie"
Bibliotekarze:
Sekretariat szkoły czynny jest codziennie w godzinach od 700 do 1500.
Przewodniczący: Tomasz Czajkowski
Z-ca przewodniczącego: Paweł Rak
Sekretarz: Bernadetta Kulinowska
Skarbnik: Agnieszka Skrent
Godziny pracy pani higienistki środowiska szkolnego Misiuda Renata:
Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2023/2024
Imię i nazwisko | Przedmiot | Szkoła podstawowa |
s. mgr Tajduś Joanna - Dyrektor Szkoły Podstawowej | chemia | + |
mgr Gajdek Tomasz - Wicedyrektor Szkoły Podstawowej | technika, informatyka | + |
mgr Bieniasz Anna | świetlica | + |
dr Chudziak Małgorzata | matematyka | + |
mgr Groszek Małgorzata | język polski, bibliotekarz | + |
mgr Kaczyńska Alicja | język angielski | + |
mgr Koczwara Barbara | język angielski | + |
mgr Koryl Sebastian | wychowanie fizyczne | + |
mgr Kraus Zofia | edukacja wczesnoszkolne | + |
mgr Krupa Ewa | fizyka, informatyka | + |
mgr Lasota Monika | świetlica | + |
mgr Leja Konrad | geografia, edukacja dla bezpieczeństwa | + |
s. mgr Leśnicka Janina | matematyka, świetlica | + |
mgr Lubczyński Maciej | WOS | + |
mgr Magoń Agnieszka | wychowanie fizyczne | + |
mgr Malec Krystyna | chemia | + |
lic Malec Maria | historia | + |
mgr Maślanka Izabela | język polski | + |
mgr Micał-Kusibab Małgorzata | język angielski | + |
mgr Mikicka Paulina | edukacja wczesnoszkolna, świetlica | + |
mgr Mikuła Beata | plastyka | + |
mgr Miś Piotr | wychowanie fizyczne | + |
mgr Domino-Monachowska Dominika | wychowanie fizyczne | + |
ks. mgr Piętka Michał | religia | + |
mgr Potocka Joanna | edukacja wczesnoszkolna | + |
dr Półtorak Małgorzata | doradztwo zawodowe | + |
mgr Ramska Aneta | język angielski | + |
mgr Mariusz Rosiak | informatyka | + |
mgr Skiba Michał | matematyka | + |
mgr Skrzynta Krzysztof | edukacja wczesnoszkolna | |
mgr Skwarczyńska-Gliwa Dorota | świetlica, gimnastyka korekcyjna | + |
mgr Smoczeńska Alicja | pedagog, terapeuta, nauczyciel wspomagający | + |
mgr Sobańska Julita | neurologopeda, surdologopeda | + |
mgr Sus Katarzyna | wychowanie do życia w rodzinie | + |
mgr Szlama Dominik | muzyka, świetlica | + |
mgr Szela-Połaniecka Iwona | świetlica | + |
mgr Sztolc Aleksandra | edukacja wczesnoszkolna | + |
mgr Szydłowska-Ciepiela Marta | język angielski | + |
s. mgr Tralewska Elżbieta | religia | + |
mgr Trzeciak Dorota | edukacja wczesnoszkolna | + |
mgr Wańcicka Anna | zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, nauczyciel wspomagający | + |
mgr Wiercioch Elżbieta | świetlica, j. angielski | + |
mgr Wojtanowska Renata | język polski | + |
mgr Worosz Marzena | biologia | + |
mgr Ząbek Kamil | język hiszpański | + |
mgr Zych-Krzanowska Celina | bibliotekarz, logopeda | + |
Wychowawcy klas w rok szkolnym 2023/2024 | ||
SZKOŁA PODSTAWOWA | ||
KLASA | WYCHOWAWCA | |
I a | mgr Krzysztof Skrzynta | |
I b | mgr Zofia Kraus | |
II a | mgr Paulina Mikicka | |
II b | mgr Aleksandra Sztolc | |
III a | mgr Joanna Potocka | |
III b | mgr Dorota Trzeciak | |
IV a | mgr Izabela Maślanka | |
IV b | mgr Dominika Domino-Monachowska | |
V a | mgr Ewa Krupa | |
V b | mgr Kamil Ząbek | |
VI a | mgr Sebastian Koryl | |
VI b | mgr Marta Szydłowska-Ciepiela | |
VII a | mgr Małgorzata Groszek | |
VII b | mgr Barbara Koczwara | |
VIII a | mgr Agnieszka Magoń | |
VIII b | dr Małgorzata Chudziak | |
Pracownicy administracji | ||
Księgowość | mgr Małgorzata Gąsior | |
Sekretariat | mgr inż. Dorota Bieniek-Majewska | |
Pracownicy obsługi | ||
|