Inicjatywy Rady Rodziców

Kalendarz

lipiec 2014
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Brak wydarzeń


Akademia z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja PDF Drukuj Email

W dniu 7 maja 2013 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Akademię rozpoczęliśmy polonezem w wykonaniu uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej. Następnie uczniowie klas pierwszych Gimnazjum przybliżyli nam tło historyczne tamtych czasów, a chór przypomniał pieśni patriotyczne związane z tym okresem. Akademię zakończyliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego.

Następnie Siostra Dyrektor wręczyła dyplomy dla Laureatów Konkursów Kuratoryjnych. Otrzymali je: Jakub Szyszka z historii w Szkole Podstawowej i Helena Perenc z języka polskiego w Gimnazjum.  Helena Perenc uzyskała też tytuł finalisty z języka angielskiego. Gratulujemy!!!!

Więcej…
 
Piknik rodzinny 2013r. PDF Drukuj Email

  W sobotę 8 czerwca 2013, w naszej szkole odbył się PIKNIK RODZINNY.

 Dzieci podczas trwania pikniku mogły korzystać z:

 - konkursów i zabaw z wodzirejem

- międzyklasowych rozgrywek sportowych

- degustacji wypieków domowych

- konkursu rodzinnego – „Familiada”

- konkursu rozpoznawania nauczycieli ze zdjęć

- kiełbasek z grilla

- i innych atrakcji

Więcej…
 
Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodziny PDF Drukuj Email
Drodzy Darczyńcy!
Bardzo dziękujemy Wam za Wasze wielkie serce!!!
Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze!
W tym miejscu przychodzą na myśl słowa naszego Wielkiego Rodaka Jana Pawła II, który niegdyś powiedział: ,, Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.’’
Podczas dostarczania paczki do rodzin woluntariusze byli świadkami niezwykłych rzeczy. To niesamowite uczucie, gdy ktoś za okazaną pomoc odwdzięcza się łzą wzruszenia, swoim nieśmiałym uśmiechem i zwykłym, ale prosto z serca płynącym ,,dziękuję”.
 
A oto relacje z dostarczenia paczki do poszczególnych rodzin przygotowanie przez wolontariuszy: (dla przypomnienia załączamy też opisy sytuacji rodzinnych).
 
 
WSZYSCY RODZICE, NAUCZYCIELE I UCZNIOWIE KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W AKCJI OTRZYMUJĄ RÓWNIEŻ ŻYCZENIA OD WOLONTARIUSZEK KTÓRE OPIEKOWAŁY SIĘ RODZINAMI I OSOBIŚCIE ZAWIOZŁY PACZKĘ.
 
Mistrz piosenki 2013 PDF Drukuj Email

KILKA SŁÓW O KONKURSIE 

pt. „MISTRZ PIOSENKI 2013”  SO YOU THINK YOU CAN SING…

 Chcielibyśmy podzielić się naszym uznaniem dla wykonawców, którzy wzięli udział w tej wokalnej rywalizacji. Dobrej zabawie towarzyszyły radość, napięcie, ale też i łezka, że coś poszło nie tak i …. szepty po szkolnych zakątkach, kto wygra, kto lepszy…? Do udziału zaprosiliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej z klas od III do VI.

Ku naszemu zaskoczeniu chętnych nie brakowało i na liście „startowej” pojawiło się ponad 30 osób. 07 maja br. w świetlicy szkolnej odbyły się wstępne eliminacje.

Więcej…
 
Zawody w Mini Piłkę Ręczną dziewcząt i chłopców 2013 PDF Drukuj Email

03.12.2013r. o godz. 10.30  Dziewczęta z klasy V-VI Szkoły Podstawowej, brały udział w Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 10. Dziewczęta dały z siebie wszystko i wywalczyły pierwsze miejsce oraz puchar , a dodatkowo Hanna Słotarska z kl. VIa, została najlepszą zawodniczką turnieju.
Wszystkim  dziewczętom serdecznie  gratulujemy !!!   

 W tym roku w naszej szkole odbywały się Miejskie Igrzyska w Mini Piłce Ręcznej Chłopców i Dziewcząt Szkół Podstawowych.
Zawody odbywały się w świetnej sportowej atmosferze zarówno zawodnicy jak i kibice dobrze się bawili.
Eliminacje  Chłopców z kl. IV-VI odbyły się w środę 11.12.2013r. a Dziewcząt 13.12.2013r.w piątek. Nasze drużyny szczęśliwie dostały się do finałów. 
 Nasi zawodnicy nie mogli się doczekać gry w finale, który odbył się bardzo szybko bo już 18.12.2013r. we środę. Najpierw odbywały się mecze chłopców, którzy dawali z siebie wszystko i zdobyli II MIEJSCE i SREBRO.
Następnie do boju sportowego stanęły dziewczęta, emocje sięgały zenitu, gra była bardzo wyrównana, jednak szala zwycięstwa przechyliła się na naszą stronę i dziewczęta zdobyły I MIEJSCE i ZŁOTO.

SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM!!! 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 22

mapa dojazdu

Orszak Trzech Kórli

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj108
mod_vvisit_counterWczoraj212
mod_vvisit_counterTen tydzień2355
mod_vvisit_counterWszystkie dni388530