Wiadomości dla rodziców

19454651
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Wszystkie dni
9283
10350
91497
19454651

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24
25
27
28
29

KILKA SŁÓW O KONKURSIE 

pt. „MISTRZ PIOSENKI 2013”  SO YOU THINK YOU CAN SING…

 Chcielibyśmy podzielić się naszym uznaniem dla wykonawców, którzy wzięli udział w tej wokalnej rywalizacji. Dobrej zabawie towarzyszyły radość, napięcie, ale też i łezka, że coś poszło nie tak i …. szepty po szkolnych zakątkach, kto wygra, kto lepszy…? Do udziału zaprosiliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej z klas od III do VI.

Ku naszemu zaskoczeniu chętnych nie brakowało i na liście „startowej” pojawiło się ponad 30 osób. 07 maja br. w świetlicy szkolnej odbyły się wstępne eliminacje.

Czytaj więcej: Mistrz piosenki 2013

Podczas Międzynarodowych Dni Kultury Marynistycznych, które odbyły się w dniach  7 -9 października w Rzeszowie w Teatrze "Maska" Julia Augustyniak - uczennica klasy IVa odebrała nagrodę za wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Słońce, woda i przygoda", pod hasłem "Morskie stwory".

Czytaj więcej:  "Słońce, woda i przygoda"

W dniu 23 października 2010r. w Budach Głogowskich odbył się II Powiatowy Festiwal Pieśni Religijnej pod hasłem "Śpiewem uwielbiajmy Pana". Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły wokalno-instrumentalne pod opieką nauczyciela muzyki mgr Renaty Puszkarewicz.

W skład pierwszego zespołu wchodziły uczennice z klasy IVb: Anna Zielecka, Martyna Bać, Monika Sycz i Aleksandra Szredzka. Drugi zespół to uczennice z klasy Va: Angelika Matwij, Wiktoria Moka, Kamila Szostak, Dominika Ślęczka i Paulina Potyrańska.

Wymienione uczennice zdobyły dla szkoły wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!

Czytaj więcej: "Śpiewem uwielbiajmy Pana".

Helena Perenc uczennica klasy VIc, Gabriela Motyka i Sylwia Skitał uczennice klasy VIb wzięły udział w VII Podkarpackim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "na skrzydłach muzyki", który odbył się w dniu 18 października 2010r. w Osiedlowym Domu Kultury Pobitno w Rzeszowie. 

Czytaj więcej: Na skrzydłach muzyki

W związku z obchodami Roku Fryderyka Chopina uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym "Mój Chopin" zorganizowanym przez Zespół Szkół Muzycznych w Rzeszowie. Kacper Pelc uczeń klasy IVa otrzymał II miejsce, Michał Smoczeński uczeń klasy Ob - wyróżnienie, Maciej Smoczeński uczeń klasy IVa - dwa wyróżnienia - jedno honorowe. Chłopcy zostali zaproszeni do Galerii Miejskiej po odbiór nagród i obejrzenie wystawy plastycznej, gdzie udali się pod opieką nauczyciela plastyki mgr Renaty Puszkarewicz oraz uczestników szkolnego koła plastycznego.

Czytaj więcej: Mój Chopin