Wiadomości dla rodziców

18184528
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Wszystkie dni
8459
13685
99630
18184528

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20

        Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2019/2020.

     

Imię i nazwisko

przedmiot

szkoła

podstawowa

liceum

s. mgr Tajduś Joanna – Dyrektor Szkoły Podstawowej i Liceum

chemia

+

+

mgr Gajdek Tomasz - Wicedyrektor Szkoły Podstawowej

 technika, informatyka          + +

mgr Bieniasz Anna

świetlica

+

 

dr Chudziak Małgorzata

matematyka

+

+

mgr Cymborska Małgorzata 

logopedia

+

 

s. mgr Duc Monika

j. hiszpański, religia

 

+

mgr Groszek Małgorzata

j. polski, bibliotekarz

+

 

mgr Kaczyńska Alicja

j. angielski

+

+

mgr Kamiński Arkadiusz

j. polski

+

 

mgr Kąkol Magdalena matematyka + +

mgr Kobylarz Renata

świetlica

+

 

mgr Koczwara Barbara j. angielski +  

mgr Koryl Sebastian

wychowanie fizyczne

+

 

mgr Kraus Zofia

edukacja wczesnoszkolne

+

 

mgr Kruczek Wiesława j. hiszpański +  
mgr Krupa Ewa  fizyka, informatyka + +

mgr Lasota Monika

świetlica

+

 

mgr Leja Konrad

geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

+

+

s. mgr Leśnicka Janina

matematyka, świetlica +  

mgr Lubczyński Maciej

historia, WOS

+

+

mgr Mac Monika

wychowanie fizyczne,

gim. korekcyjna

+

 

mgr Malec Krystyna chemia + +

mgr Magoń Agnieszka

wychowanie fizyczne

+

+

mgr Miś Piotr  wychowanie fizyczne + +

mgr Micał-Kusibab Małgorzata

j. angielski

+

 

mgr Mikicka Paulina

edukacja wczesnoszkolna

+

 

mgr Pazdan Anna j. niemiecki +  

mgr Pękala Małgorzata

historia, WDŻR

+

+

dr Półtorak Małgorzata

pedagog

+

+

mgr Puszkarewicz Renata

plastyka, muzyka

+

 

mgr Ramska Aneta

j. angielski

+

+

mgr Rylska-Juryś Aneta  j. niemiecki + +
mgr Sala Katarzyna nauczyciel wspomagający +  
ks. mgr Samborski Paweł katecheza +  
mgr Samborska Katarzyna j. polski, WOK   +

mgr Skrzynta Krzysztof

edukacja wczesnoszkolna

+

 

mgr Skwarczyńska-Gliwa Dorota świetlica  +  

mgr Smoczeńska Alicja

pedagog, terapeuta, nauczyciel wspomagający

+

 

mgr Styrnik Anna

przyroda, biologia

+

+

mgr Szela-Połaniecka Iwona

świetlica

+

 

s. mgr Szlachciuk Marina

religia, edukacja wczesnoszkolna, 

+

 

mgr Sztolc Aleksandra edukacja wczesnoszkolna +  

mgr Szydłowska-Ciepiela Marta

j. angielski

+

 

s. mgr Tralewska Elżbieta  religia +  

mgr Trzeciak Dorota

edukacja wczesnoszkolna

+

 

mgr Wańcicka Anna

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

+

 

mgr Wąsacz Gabriela muzyka   +
mgr Wiercioch Elżbieta świetlica, j. angielski +  

mgr Więch Jolanta

matematyka

+

 

mgr Wojtanowska Renata

j. polski

+

 

mgr Wróbel Matylda

biologia

+

+

mgr Zawora Magdalena

świetlica, wychowanie fizyczne

+

 

mgr Zych-Krzanowska Celina

 bibliotekarz, logopeda

+

+

 

Wychowawcy klas w rok szkolnym 2019/2020

KLASA

WYCHOWAWCA

SZKOŁA PODSTAWOWA

Ia

 mgr Paulina Mikicka

Ib

mgr Aleksandra Sztolc

IIa

s. mgr Marina Szlachciuk

IIb

mgr Dorota Trzeciak

IIIa

mgr Krzysztof Skrzynta

IIIb

mgr Zofia Kraus

IVa

mgr Agnieszka Magoń

IVb

dr Małgorzata Chudziak

Va

mgr Renata Wojtanowska

Vb

s. mgr Elżbieta Tralewska

VIa

mgr Jolanta Więch

VIb

mgr Arkadiusz Kamiński

VII a mgr Konrad Leja
VII b mgr Małgorzata Pękala
VIII a mgr Małgorzata Groszek
VIII b mgr Aneta Ramska

LICEUM OGOLNOKSZTAŁCĄCE

I a

mgr Tomasz Gajdek

I b

mgr Alicja Kaczyńska

II a

mgr Maciej Lubczyński

Pracownicy administracji

Ksiegowość

mgr Magłgorzata Gąsior

Sekretariat

mgr inż. Dorota Bieniek-Majewska

Pracownicy obsługi

- Renata Krupa

- Elzbieta Martoń

- Bożena Pyziak

- Barbara Ożóg

- Maria Pączka

- Renata Pomykała

- Elżbieta Bogacz

- Zenon Róg