Wiadomości dla rodziców

6699332
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Wszystkie dni
5387
20143
114789
6699332

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Data : 2017-11-27
28
30

        Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2017/2018.

     

Imię i nazwisko

przedmiot

szkoła

podstawowa

gimnazjum

s. mgr Tajduś Joanna – Dyrektor Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

chemia

+

+

mgr Gajdek Tomasz - Wicedyrektor Szkoły Podstawowej

zajęcia techniczne
i komputerowe,  technika, informatyka
         + +

mgr Bieniasz Anna

świetlica

+

 

dr Chudziak Małgorzata

matematyka

+

+

mgr Cymborska Małgorzata 

logopedia

+

 

s. mgr Duc Monika

j. hiszpański, religia

+

+

mgr Groszek Małgorzata

j. polski, bibliotekarz

+

 

s. mgr Jarosz Małgorzata

katecheza, informatyka

+

 

mgr Kaczyńska Alicja

j. angielski

+

+

mgr Kamińska Ewa matematyka + +

mgr Kamiński Arkadiusz

j. polski

+

 

mgr Knott Halina

matematyka

+

 

mgr Kobylarz Renata

edukacja wczesnoszkolna

+

 

mgr Koryl Sebastian

wychowanie fizyczne

+

 

mgr Kraus Zofia

edukacja wczesnoszkolne

+

 

mgr Lasota Monika

świetlica

+

 

mgr Leja Konrad

geografia, przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa

+

+

s. mgr Leśnicka Janina

matematyka, świetlica +  

mgr Lubczyński Maciej

historia, WOS

 

+

mgr Mac Monika

wychowanie fizyczne,

gim. korekcyjna

+

 

mgr Magoń Agnieszka

wychowanie fizyczne

+

+

mgr Miś Piotr  wychowanie fizyczne + +

mgr Micał-Kusibab Małgorzata

j. angielski

+

 

mgr Mikicka Paulina

edukacja wczesnoszkolna

+

 

mgr Pach Grzegorz

chemia, fizyka

+ +

mgr Pękala Małgorzata

historia, WDŻR

+

+

s. mgr Pietrzak Maria

katecheza

+

+

dr Półtorak Małgorzata

pedagog

+

+

mgr Puszkarewicz Renata

plastyka, muzyka,

zaj. artystyczne

+

+

mgr Ramska Aneta

j. angielski

+

+

mgr Rylska-Juryś Aneta  j. niemiecki +  
ks. mgr Samborski Paweł katecheza +  
mgr Iwańska Magdalena  j. polski, zaj. artystyczne + +

mgr Skrzynta Krzysztof

edukacja wczesnoszkolna

+

 

mgr Skwarczyńska-Gliwa Dorota świetlica, wychowanie fizyczne  +  

mgr Smoczeńska Alicja

pedagog

+

 

mgr Styrnik Anna

przyroda

+

 

mgr Szafer Ewa

j. niemiecki

+

+

mgr Szela-Połaniecka Iwona

świetlica

+

 

s. mgr Szlachciuk Marina

edukacja wczesnoszkolna

+

 

mgr Szydłowska-Ciepiela Marta

j. angielski

+

 

mgr Trzeciak Dorota

edukacja wczesnoszkolna

+

 

mgr Wańcicka Anna

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

+

+

mgr Wiercioch Elżbieta świetlica, j. angielski +  

mgr Więch Jolanta

matematyka

+

 

mgr Wojtanowska Renata

j. polski, zaj. artystyczne

+

+

mgr Wróbel Matylda

biologia

+

+

mgr Zawora Magdalena

świetlica

+

 

mgr Zych-Krzanowska Celina

 bibliotekarz, logopeda

+

+

 

Wychowawcy klas w rok szkolnym 2017/2018

KLASA

WYCHOWAWCA

SZKOŁA PODSTAWOWA

Ia

mgr Krzsztof Skrzynta

Ib

mgr Zofia Kraus

IIa

mgr Renata Kobylarz

IIb

mgr Paulina Mikicka

IIIa

mgr Dorota Trzeciak

IIIb

s. mgr Marina Szlachciuk

IVa

mgr Magdalena Iwańska

IVb

mgr Ewa Kamińska

Va

mgr Alicja Smoczeńska

Vb

mgr Małgorzata Pękala

VIa

mgr Celina Zych-Krzanowska

VIb

mgr Arkadiusz Kamiński

VII a mgr Matylda Wróbel
VII b dr Małgorzata Chudziak

GIMNAZJUM

IIa

mgr Tomasz Gajdek

IIb

mgr Alicja Kaczyńska

IIIa

mgr Konrad Leja

IIIb

mgr Renata Wojtanowska

Pracownicy administracji

Ksiegowość

mgr Magłgorzata Gąsior

Sekretariat

mgr inż. Dorota Bieniek-Majewska

Pracownicy obsługi

- Renata Krupa

- Elzbieta Martoń

- Maria Opalińska

- Barbara Ożóg

- Maria Pączka

- Renata Pomykała

- Zenon Róg