Wiadomości dla rodziców

11887974
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Wszystkie dni
16617
23341
39958
11887974

Szkoła Podstawowa:

1.Skrzynta Jakub– Laureat Konkursu z języka polskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

2.Martyna Urban– Laureatka Konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

3.Filip Manijak- Laureat Konkursu z przyrody organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

4.Martyna Urban – I miejsce w konkursie Let’sPlay.

5.Oliwia Pszona– I miejsce w X Miejskim Konkursie Języka Angielskiego dla klasy IV.

6.Weronika Kudyba– Laureatka Konkursu Biblijnego etapu wojewódzkiego.

7.Bartosz Wilk – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczne Preteksty.

8. Klaudia Wetoszka - I miejsce w wojewódzkim konkursie „Understand II”.

9. Finalistami etapu wojewódzkiego Międzynarodowego Konkursu Programisty BALTI 2018 zostali: Pawelec Kamil, Szczepanik Mateusz, Skarbek Jakub.

10. I miejsce chóru w XV Konkursie Piosenki Religijnej i Obcojęzycznej „LaudateDeum”.

Gimnazjum:

1. Michał Wrona i Dominik Działowski– laureaci konkursu z geografii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, a Piotr Rodzinka jest finalistą tego konkursu.

2. Patryk Kraska– laureat VIII Ogólnopolskiej Olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów.

3. Dominik Działowski– finalista konkursu z fizyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

4. Michał Wrona – laureat konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

5. Anna Sabat - laureatka konkursu z biologii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

6. Karol Kudyba– laureat konkursu z chemii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, a Michał Wrona i Dominik Działowski są finalistami tego konkursu.

7. Patryk Kraska – III miejsce w konkursie Let’sPlay.

8. Anna Sabat – II miejsce w konkursie Let’sPlay.

9. Finalistami Ogólnopolskiego Konkursu ESERO CanSatPoland 2018 zostali: KudybaKarol, Półtorak Bartosz, Gąska Jan, KamudaHubert, Rodzinka Piotr.

Sukcesy sportowe:

Szkoła Podstawowa:

1. II miejsce chłopców w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w mini Piłce Koszykowej.

2. III miejsce dziewcząt w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w mini Piłce Ręcznej.

3. III miejsce chłopców w Wojewódzkch Igrzyskach Dzieci w mini Piłce Ręcznej.

Gimnazjum:

1. V miejsce chłopców w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej.

2. I miejsce w V Międzyszkolych Zawodach Wspinaczkowych Szkół Katolickich.